Daimi Temsilcilik Tarihi ve Önceki Daimi Temsilcilerimiz
Selim Sarper
Selim Sarper

1/1/1947-1/1/1957

Seyfullah Esin
Seyfullah Esin

1/1/1957-1/1/1960

Turgut Menemencioğlu
Turgut Menemencioğlu

1/1/1960-1/1/1962

Adnan Kural
Adnan Kural

1/1/1962-1/1/1964

Orhan Eralp
Orhan Eralp

1/1/1964-1/1/1969

Ümit Haluk Bayülken
Ümit Haluk Bayülken

1/1/1969-1/1/1972

Osman Olcay
Osman Olcay

1/1/1972-1/1/1975

İlter Türkmen
İlter Türkmen

1/1/1975-1/1/1978

Orhan Eralp
Orhan Eralp

1/1/1978-1/1/1980

Ali Coşkun Kırca
Ali Coşkun Kırca

1/1/1980-1/1/1985

İlter Türkmen
İlter Türkmen

1/1/1985-1/1/1988

Mustafa Akşin
Mustafa Akşin

1/1/1988-1/1/1993

İnal Batu
İnal Batu

1/1/1993-1/1/1995

Hüseyin E. Çelem
Hüseyin E. Çelem

1/1/1995-1/1/1998

Volkan Vural
Volkan Vural

1/1/1998-1/1/2000

Ümit Pamir
Ümit Pamir

1/1/2000-1/1/2004

Baki İlkin
Baki İlkin

1/1/2004-1/1/2009

Ertuğrul Apakan
Ertuğrul Apakan

1/1/2009-9/25/2012

Yaşar Halit Çevik
Yaşar Halit Çevik

11/1/2012-10/15/2016

Feridun Hadi Sinirlioğlu
Feridun Hadi Sinirlioğlu

10/15/2016-1/30/2021